Викладачі HLC / Хоббі. Стрюк Наталія

Немає на світі людини, яка б ні чим не захоплювалась. Занять різних багато, тому кожний вибирає собі до вподоби.

 

Моє хобі -  плетінням бісером. Займаючись плетінням, можна втілити надзвичайні ідеї і виготовитивишукане  намисто, підвіски, браслети, пояси, кулони і дуже багато інших декоративних виробів, які роблять наше життя яскравішим. Підібрані зі смаком кольори, яскравість різноманітних відтінків та сам процес творчостізахоплюють та надихають.

Бісер використовувався в давнину різними народами, і його призначення у кожного з народів було різне. Наприклад, у Єгипті, Візантії и Греції бісером прикрашали одяг. А ось у Древній Русі, куди бісер привозився заморськими купцями, він використовувався для прикрашення різноманітних галантерейних виробів – гаманців, дамських сумок та іншого. Техніка роботи з бісером і виготовлення різноманітних прикрас передавалася майстрами із покоління в покоління. Тому сучасні способи бісероплетінняце старовинні традиції, що кожним з поколінь доповнюються новими прийомами, візерунками, матеріалами і поєднаннями кольорів.

Плетіння бісером - дуже копітка робота, але у мене достатньо терпіння і я впевнена, що результат того вартий. Адже через одну-дві години в моїх руках з’являється браслет, що переливається усіма кольорами веселки. Такий витвір і подарувати можна, й самій одягати як доповнення до святкового вбрання. Хоча плетіння бісером потребує чимало часу та зусиль, воно приносить мені неабияке задоволення, адже що може бути кращим, ніж створення унікальних виробів власними руками.

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.