Ще більше стилю від Harvard LC!

Ми вважаємо, що наша компанія має бути беззаперечним еталоном навчального закладу Європейського рівня. Тому приділяємо велику увагу будь-яким деталям. Одна з таких деталей- це зовнішній вигляд нашого персоналу, обов'язковою вимогою до

викладача є не лише дотримання охайного зовнішнього вигляду, а й використання стандартизованої форми з фірмовою стилістикою бренду Harvard LC. Сподіваємося, Ви поставите схвальну оцінку нашим старанням. Щиро Ваш Harvard LC.  

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.